יס פליז!

קפה הוא טעם החיים (ומתוק אם רק יודעים). אבל בואו נפתח את זה רגע: סופרים כמה כוסות אתם שותים ביום? לא כוללים בספירה את הכוס הראשונה בבית / לדרך? מתכננים את משימות היום עד ואחרי הקפה? מתעצבנים אם מישהו שתה לכם מהכוס? כשצריך / כשאין מוותרים בקלות גם על חלב? ממירים לפחות כוס אחת לנטול? מרגישים את העייפות גם אחרי הקפה, אבל לא מפסיקים לקוות שהבא יעזור? חברים, גם אתם מכורים!

אז מה עושים? תוכלו להמיר את ההתמכרות לקפה בהתמכרות אחרת (המצולם אינו רופא). אבל למה להמיר, אם אפשר לצרף? בואו נרחיב את עדשת המצלמה ונתפוס את כל חוויית המשתמש (הכבד). ״פינת הקפה שלי״ היא המקום הכי מפנק / מרגיע / מעורר השראה לשתיית הקפה שלכם. הנוף, האווירה, הכורסא, הכירבולית, השולחן, האגרטל, הסרוויס, הפינוק בצד, מנורת הצד… כולם יכולים להקפיץ את רמת הקפאין בדם. כי אם כבר הפסקת קפה - אז במקום ראוי.

+++

שימו לב! ״פינת הקפה שלי״ תפתח בשתי חזיתות: כאן בגלוג וגם בפייסבוק שלנו. בפינה בפייסבוק, נגיש לכם היישר להפסקות הקפה השראות בארומה סקנדינבית. כמה מתחשב מצידנו? (באהבה!)

+++

בא לנו בול (עץ) בזמןהתמונה והשמיכה מכאן, הקישוט לקיר מכאן


בא לנו לא לקום עד שנסיים את כל המגזיניםהתמונה מכאן, השולחן מכאן, קנקן התה מכאן וגם הספלים מכאן


בא לנו את התחתית (ומה שמעליה)התמונה מכאן, הציפור מכאן, הספל מכאן והשרפרף מכאן


בא לנו את המגש (ומה שבתוכו)התמונה מכאן, המגש מכאן


בא לנו לעשות פוף ושהכל (חוץ ממה שבתמונה) יעלםהתמונה מכאן, הפוף מכאן ושק הנייר מכאן

+++

ובזמן שאנחנו ממשיכות לטחון לכם את הקפה (שהכוס לא תתרוקן או גרוע מזה, תזנח ותתקרר) ומגישות לכם אותו לפינות שהכי שווה לבזבז עליהן כוס (קצבה יומית), מזמינות גם אתכם להרתיח מים (או לבחור פוד חזק), ולחפש ולשלוח את הפינה שהייתה עושה לכם את חוויית השתייה מרה-מתוקה. אם תעשו לנו חשק לשתות את הקפה שלנו בפינה שלכם, נשמח לשדך פוסט לקפה פלוס הפינוק בצד.

אולי תאהבו גם

תגובות