טו דה רסקיו!

חשבתם לעצמכם פעם אם דפנה צדקה כששרה: ״אולי כל זה קורה לי בגללי״? אולי הבית שלה (בשיר) עקום באשמתה?! אז בגדול, אנחנו לא בעד להיות תלייניות (אולי רק של משהו כזה). אנחנו בעד לקחת את המושכות בחזרה לידיים ולא חשובה הסיבה ללמה הן נשמטו מלכתחילה. בפינה ״מי יציל את הבית שלי״ נחפש את ״המושיעים״. המושיעים הם מעין גיבורי על (עם החליפה והכל), שתמיד יעשו את עבודת ההצלה של הבית על הצד הטוב ביותר. בכל מקום בבית (או בחצר) בו ינחת, יהיה המושיע קלאסי / פונקציונאלי / ישתלב באופן טבעי או ירים את החלל אפ אפ אנד אווי…

+++

הנוקמים - אאוט. המושיעים - אין.

+++

אז כדי לפתוח את הפינה, פנינו ל״לוח הלוחות״ - פינטרסט ולאייטם ״10 הטרנדים לבית שישלטו ב-2016 על-פי פינטרסט״. לקחנו כל ״טרנד״ חתכנו קטן קטן, תיבלנו, ערבבנו והרי לכם הגרסה הסקנדינבית: 10 הצעות הגשה פשוטות וטובות (לא טרנדים) שיהיו נכונות גם ב-2016.

+++

1. מדפים חשופים
לאסוף, לסדר ולהציג לראווה. יש לכם פריטים או אוספים יפים? אל תסגרו אותם מאחורי דלתות.התמונות מכאן, מכאן ומכאן


2. אריחים גיאומטריים
להפתיע, לגוון ולהעמיק את החלל, אבל לא לשכוח להתחבר לגוונים השולטים בעיצוב הבית.התמונות מכאן, מכאן ומכאן


3. פריטים אומנותיים
לייחד, לחמם ולהשוויץ בבית באמצעות פריטים סקנדינביים אתניים (בשביל לאסוף את הפריטים הכי שווים צריך לטייל… תאשימו אותנו זה בסדר).

התמונות מכאן ומכאן


4. אורנומנטים ארוגים
לארוג את זה או להרוג בשביל זה ולתלות על הקיר (תאשימו אותנו גם בזה, זה בסדר).התמונות מכאן, מכאן ומכאן


5. טפטים עם דוגמאות
לעדן, להגניב או להוסיף טקסטורה לחדר. הטפט הנכון, במקום הנכון ירים לכם את הבית לדרגת קנאה שמניעה להעתקה (מכם).התמונות מכאן, מכאן ומכאן


6. כריות עם דוגמאות
לצבוע, להשתעשע או לתת את הטאצ׳ הסופי לעיצוב החלל. כריות זה כמו סוכריות - לוקחים אותן בסוף, שמים לב אליהן בהתחלה ואסור להגזים.

התמונות מכאן ומכאן


7. גווני אפור בהיר
להעז, לבחור (גוון וקיר) ולהוסיף סטייל לבית. למחפשי הרוגע - לכו על קירות, תקרות וריצפות לבנים (התחלה מדוייקת). לשנונים - צבעו את אחד הקירות בגוון אפור בהיר (המשך מפתיע).

התמונות מכאן ומכאן


8. חוטים גלויים
להסתיר כבלים כעורים ולגלות חוטים יפים. תנו לחבר׳ה של מאחורי הקלעים לעמוד על הבמה לפעמים, תתפלאו איזה כישרונות תגלו שם.

התמונות מכאן ומכאן


9. תלייה חכמה
לחדש, להנגיש ולייעל את פתרונות האיחסון והתלייה שלנו. במקום לחפש דירה עם יותר מטר מרובע אפשר לא להיות מרובעים ולאחסן בגדים בלי ארונות.

התמונות מכאן ומכאן


10. גוונים טבעיים
לקחת השראה מהבחוץ וליישם בעיצוב הפנים. אמא אדמה אלופה בשילובי צבעים. שמרו על בסיס בית בהיר ותלבישו את החלל בגוונים טבעיים.

התמונות מכאן ומכאן

+++

עוד יתארחו כאן בפינה: פריטים / רהיטים / טיפים שינסו לתת מענה לבעיות שרבים מאיתנו נתקלים בהם בבית (תרתי משמע). כי כשקיים שקט בעיצוב הבית שלנו, גם אנחנו נעשים רגועים יותר (תלוי בגנים). במלחמת בני האור (המושיעים) על בני החושך (המעמיסים), נשלוף את כל התותחים הכבדים, נחשוף את כל סודות הלחימה ונגיש לכם כאן את השלל. יאללה מלחמה!
 

אולי תאהבו גם

תגובות